Прокуратура: не все в порядку щось у Держкомземі...

Прокуратура: не все в порядку щось у Держкомземі... Прокуратура Черкаської області перевірила додержання вимог Закону України «Про державну експертизу землевпорядної документації» в діяльності Головного управління Держкомзему в області.
Встановлено, що службовими особами вказаної установи не забезпечено виконання вимог чинного законодавства, а саме: незаконно зареєстровано документацію із землеустрою та оцінки земель, не конкретизовано вид, форму державної експертизи, не зазначено кошторисної вартості робіт по договору на виготовлення землевпорядної документації і відсутність такого договору взагалі. Крім того, вказаними працівниками незаконно надано позитивні висновки державної експертизи та порушено визначені строки, протягом яких вони є дійсними.
За результатом перевірки на усунення порушень зазначеного законодавства прокуратурою області внесено подання на адресу начальника Головного управління Держкомзему в Черкаській області, яке розглянуто та задоволено, а начальника відділу державної експертизи притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Про це повідомили в прес-службі прокурора Черкаської області .
03.12.2012 10:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter