17 лютого центр Черкас захопить "Епідемія доброти"

17 лютого в Україні відзначатимуть Міжнародний день спонтанного прояву доброти. Під час заходу плануються різні акції, флешмоби. Це робиться для того, щоб звернути увагу людей до гарних справ, хороших слів, підтримки, посмішки, тепла…
У Черкасах 17 лютого о 12. 00 на Театральній площі (біля Драматичного театру ім. Т. Шевченка) розпочнеться урочисте відкриття «доброї» акції. «Посланці доброти» роздаватимуть на вулицях картки «робіть гарні справи», «посміхнись» та «щастя вам», закликатимуть людей бути відкритими та чуйними один до одного, робити добрі справи, не забувати казати потрібні слова близьким та й звичайним перехожим. Також усі бажаючі зможуть записати свої добрі вчинки у Реєстр добрих справ; залучити жителів свого будинку до акції, розклеївши оголошення та прикрасивши будинки перехожі отримають кульки щастя ти незабутні відчуття.
До «Епідемії доброти» може долучитись кожен. У Черкасах «Епідемія доброти» відбуватиметься на вулицях міста, у навчальних закладах та навіть у дитячих садочках.
Як розповідають організатори, торік у заході взяло участь 200 активних черкащан. Цей день став поштовхом та прикладом для інших. Захід тривав один день, проте наслідком стало усвідомлення, наскільки щирі, добрі та відкритті черкащани.
15.02.2012 15:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter