Рейдери намагаються захопити завод «Уманьхліб»

Рейдери намагаються захопити завод «Уманьхліб»За повідомленням сайту "Вечірня Умань", рейдери намагаються захопити завод «Уманьхліб». Для захисту підприємства уманчани створили ініціативну групу, в яку ввійшли представники громадських організацій, місцеві депутати, юристи та жителі міста. Головна мета ініціативної групи не дати рейдерам захопити підприємство, адже тоді 220 працівників заводу залишаться без роботи, а місто без хліба. Підприємство підтримала і сесія Уманської міської ради 26 листопада. Депутат ради Максим Поляков звернувся до всіх депутатів та міського голови стати на захист «Уманьхліба» у боротьбі з рейдерами. Звернення депутата підтримали. Також депутат звернувся до прокурора міста, щоб на ситуацію відреагували згідно вимог чинного законодавства правоохоронні органи.
Ативіст ініціативної групи, депутат Уманської районної ради Степан Буряк, повідомив виданню, що до ініціативної групи щодня приєднується все більше жителів Умані.
- Люди не хочуть, щоб з хлібзаводом повторилася історія м’ясокомбінату, - розповідає Степан Петрович. - Зараз розігрують той же сценарій, за яким знищили м’ясокомбінат, а людей вигнали на вулицю - більше 300 осіб лишилося без роботи. На хлібзаводі в одного з головних акціонерів викупили пакет акцій, при чому податків ні місто ні держава не отримали, бо договір не оформили як купівлю продаж, а зробили як в Одесі - пакет акцій за офіційними документами подарували. Нам відомо, що керівника підприємства Олександру Бевз змушували продати свій пакет акцій, проте коли відмовилася ставили ультиматум - якщо не хоче продати віддасть так. На сьогодні є інформація, що землю, на якій знаходиться завод оцінили в 2 мільйони доларів. Тому зрозуміло, що ні 220 працівників, ні уманчани, які залишаться без натуральної продукції, нікому не потрібні. Керівник підприємства Олександра Бевз розробила план реконструкції та модернізації заводу, проте для цього потрібні інвестиції. При тих умовах, що створюють рейдери інвестувати у розвиток підприємства ніхто не буде.
Проти підприємства «Уманьхліб» почалася потужна антирекламна кампанія. В Інтернеті з'являються фото та відео, нібито зроблені на заводі.
- У нас є інформація, яку виклали на нашій офіційній сторінці в одній із соціальних мереж жителі міста, що провокативні знімки, які дискредитують роботу підприємства, зроблені насправді на пивзаводі, - пояснив Степан Буряк. - Дітей, які розказують ці нісенітниці просто використали.
Степан Буряк переконаний, що уманчанам вдасться захистити підприємство і Умань буде з хлібом.
- Всім відома ситуація із двома підприємствами хлібзаводом і пивзаводом. Якщо порівняти, то заробітна плата на хлібзаводі середня 1800 гривень, а на пивзаводі трохи більше 900 гривень. Тому зрозуміло, що власник пивзаводу пан Кисіль викупив пакет акцій явно не для розвитку хлібзаводу. Тим паче, що саме він і досі залишається власником м’ясокомбінату. Я хочу запитати всіх уманчан, ви знаєте скільки видів продукції виробляє наш м’ясокомбінат, яка вона смачна, та скільки людей там працює? Не знаєте? Ви й не можете знати, бо комбінат вже давно не працює. Тепер це руїна, згарище. Якщо хлібзавод потрапить до рук пана Кисіля з ним буде те саме - згарище, руїна в центрі Умані, яку він вигідно продасть. В той час, коли Олександру Бевз, діючого керівника підприємства всі знають, як чесну, порядну людину. Багато в чому її заслуга, що завод і досі не закрили. Кожен має поставити собі питання, що я можу зробити для того щоб 220 людей не втратили роботу і не росла ціна на хліб. Страшно уявити, скільки коштуватиме буханка привозного хліба, коли енергоносії ще піднімуться в ціні. Я все життя їм уманський хліб, мої онуки з радістю їдять кекси, коли приїздять в гості. Тому я хочу, щоб наше підприємство працювало, адже за якістю наш хліб один з кращих в країні.
29.11.2012 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter