Одарич толсто натякнув, що в Черкасах, крім нього, ніхто не здатен мислити про майбутнє

Одарич толсто натякнув, що в Черкасах, крім нього, ніхто не здатен мислити про майбутнєМер міста Черкаси 45-річний Сергій Одарич у соціальній мережі "Фейсбук" звернувся до молоді з пропозицією роботи в мерії. Він наголосив, що "останній рік особливо загострив кадрову проблему, бо всі "архітектори, проектувальники, інженери — носії совкового менталітету, світогляду минулого". Про це пише Gazeta.ua.
— Упродовж тривалого часу на рівні міста не здійснювали жодних масштабних проектів, — каже Сергій Одарич. — Місто виживало — латало ями на дорогах, у кращому випадку замінювало лампочки на вулицях. Цього року ми вийшли на принципово інший рівень. Наприклад, відбувається реконструкція площі, фонтана біля палацу культури "Дружби народів". Як виявилося, в Черкасах просто немає людей, які здатні мислити майбутнім. Логіка наших архітекторів залишилася в минулому. Пріоритет, скажімо, надається автомобілям, а не людині. Тому первісні проекти, які малювали наші архітектори, передбачали вузьку пішохідну зону, широку проїзну частину і величезну парковку для автомобілів. Але ж там, де є палац культури та фонтан, треба будувати зону для людей, де вони могли б пройтися, посидіти, відпочити.
Тобто ви за більш сучасне бачення?
— Безумовно. Тут треба використовувати цінності, які вийшли сьогодні на перший план у світі. Все, ми пройшли період, коли думали тільки про ті ж автомобілі — куди їх подіти, як зробити, щоб зручно було їздити і було зручно всюди їх поставити. Сьогодні в Європі думають навпаки: як заховати автомобілі під землю, щоб звільнити простір для людини. Але виявляється, щодо цих цінностей, принаймні в Черкасах, серед інженерів, проектувальників, архітекторів я однодумців так і не знайшов.
Це проблема освіти, вузького бачення чи чогось іншого?
— Насправді, всі ці люди отримали абсолютно нормальну освіту, у них обґрунтовані, законні дипломи. Але ця освіта відповідала реаліям 1960-1980 років. За останнє десятиліття світ просунувся значно далі і сьогодні розвиток європейських чи американських міст далеко попереду. Ці міста пройшли той етап, який переживаємо сьогодні ми. Вони зараз виправляють те, що ми тільки закладаємо у свої проекти. Тому, для чого повторювати те, що пройшов світ?
Ви вважаєте, що в молоді зараз це нове бачення закладається?
— Молоді люди у більшості своїй володіють англійською. За рахунок інтернету, соцмереж, інших сайтів вони мають доступ до світових досягнень та досвіду. А спробуйте знайти серед фахівців, яким за 40, тих, хто вільно спілкується англійською мовою, хто ходить на міжнародні форуми, їздить по світу. Це стосується будь-якої сфери — освіти, охорони здоров'я, будівельної галузі.
Чому вирішили шукати працівників через соцмережу, а не через той же відділ кадрів?
— А у відділі кадрів хіба інші люди? Там досі домінує розуміння кадрової роботи як здійснення записів у трудові книжки, підготування наказів про відпустки, преміювання й так далі. От і все. А розуміння того, що відділ кадрів повинен займатися не паперовою роботою, а має виховувати кадри, їх розвивати, згуртовувати, посилати на навчання, — такого нема.
Що ви пропонуєте людям замість високої зарплатні?
— Самоствердженням та самореалізацією. Крім того, якщо подивитися на грузинський досвід, то я звернув увагу, що у них велика кількість топ-менеджерів, наприклад, міністрів, директорів департаментів, працювали на посадах по два-чотири роки. Вони приходили з бізнесу, активно займалися реформами й далі поверталися у бізнес. Там, де потрібне бачення, то цілком є нормальним, коли людина реалізувала якусь реформу та повернулася далі до своєї буденної діяльності.
Яких спеціалістів шукати, на які посади?
— На всі. Єдине що, на міського голову не шукаю. Чиновники повинні відчувати конкуренцію. Це їх має надихати та спонукати швидше рухатися.
29.11.2012 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter