Швець: про боротьбу з черкаськими стихійними сміттєзвалищами

Швець: про боротьбу з черкаськими стихійними сміттєзвалищамиПротягом останнього місяця муніципальній інспекції вдалось ліквідувати кілька великих сміттєзвалищ, які називали "постійно діючими". Так, за повідомленням Черкаської міської ради, припинено постійне накопичення сміття на дорозі по вул. Кавказькій. КП "Черкаська служба чистоти" не знайшла технічної можливості вивозити у цьому секторі сміття з міні-контейнерів, оскільки будинки знаходяться на підвищенні або на схилах Дніпра, де заїзд неможливий. Тому мешканці складували сміття на узбіччі, навіть після того як на Кавказькій був встановлений контейнерний майданчик.

— Людям не сподобалось місце встановлення контейнеру, вони його перекочували куди хотіли, але, за їхнім твердженням, "принципово" продовжували кидати сміття на асфальт, у той час як контейнер залишався порожнім. Ні протоколи, ні великі штрафи не могли зруйнувати дивні принципи мешканців вул. Кавказької. Врешті решт ми залучили до співпраці "Укртелеком", який встановив щит, що фактично забарикадував придорожнє місце складування сміття, - розповіла директор департаменту муніципальної інспекції Ольга Швець у своєму блозі в «Живому журналі».
Тижнем раніше департамент ЖКК провів поруч благоустрій клумби. А працівники КП "ЧСЧ" прибили контейнер до землі ланцюгом. Нарешті він почав наповнюватись. Сміття на дорозі немає вже два тижні.
Припинено також складування сміття по вул. Дашкевича, 32 (напроти кас "КИЙ АВІА"). Тут також живуть принципові люди, які продовжували виносити сміття фактично на центральну вулицю навіть після того, як їм встановили додатковий контейнер прямо у дворі під парканом. Люди проходили повз контейнер і несли сміття до стовпа, під дорогу. Після сюжету на "Росі" про таких принципових людей складування сміття на тротуарі під стовпом припинилось.
— Також ліквідовано постійно діюче сміттєзвалище по вул. Хрещатик-Університетській. Керівництво ЧНУ погодилось на нашу пропозицію і провело благоустрій на цій ділянці. Висаджені кущі, встановлено табличку, - говорить Ольга Швець.
Скоординувавши зусилля приватних підприємців, із залученням техніки огороджено значну територію по вул. Пастерівській, де постійно із всіх провулків зносили різний непотріб.
Окрім того, силами департаменту ЖКК проведено благоустрій на ділянці на Замковому узвозі та по вул. Грузиненка (біля обласної стоматполіклініки), чим припинено постійне складування сміття у великих обсягах мешканцями нашого міста.
28.11.2012 15:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter