Прокуратура: Управління культури ОДА "нахімічило" із землею

Прокуратура: Управління культури ОДА "нахімічило" із землею Прокуратурою області проведено перевірку додержання вимог земельного законодавства та Закону України «Про охорону культурної спадщини» в діяльності Управління культури Черкаської обласної державної адміністрації.
Встановлено, що працівники вказаної установи не забезпечили виконання вимог чинного законодавства, а саме, розпаювали земельні ділянки, на яких знаходяться об’єкти археологічної спадщини, не встановлювали режими використання охоронних зон пам’яток археології, не завжди укладали охоронні договори про використання земельних ділянок та не накладали жодної фінансової санкції на встановлених порушників. Зазначені порушення створили умови для протиправного вилучення земель із державної власності та знищення пам’яток археології.
За результатом перевірки на усунення порушень законодавства прокуратурою області внесено подання на адресу начальника Управління культури Черкаської обласної державної адміністрації, яке розглянуто та задоволено, а начальників Служби охорони культурної спадщини та Археологічної інспекції притягнуто до дисциплінарної відповідальності.
Про це повідомили у прес-службі прокуратури Черкаської області.
27.11.2012 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter