У Черкасах тривають «Дні сталої енергії»

У Черкасах тривають «Дні сталої енергії»З 26 по 30 листопада цього року в навчальних закладах Черкас відбуватимуться просвітницькі заходи в рамках проекту «Дні сталої енергії», що реалізується в нашому місті. Про це повідомили у Черкаській міській раді

За словами заступника директора КП «Інститут розвитку міста» Євгена Буканя, цей проект має на меті розширити рівень знань нашого населення щодо енергозбереження та позитивних наслідків для від таких кроків для оточуючого світу. В першу чергу проект розрахований на дітей дошкільного та шкільного віку, аби з ранніх літ у них формувалось турботливе та свідоме ставлення до використання енергії у повсякденному житті.
Це один із інформаційних заходів, запланованих загальноміською програмою підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів.
Зокрема, цього тижня у загальноосвітніх школах нашого міста відбудуться уроки-конференції на тему традиційних та поновлювальних джерел енергії, впливу людини на довкілля та шляхів його мінімізації, де також демонструватимуть відеоролики та виставки малюнків про енергозбереження. Крім цього передбачено проведення класних годин на енергетично-кліматичну тематику («Економ електроенергію», «Економ воду, не забруднюй ставки і річки», «Людина – господар теплу», «Бережіть ліс від пожеж і знищення», «Зміна клімату. Глобальне потепління» тощо).
Також в навчальних закладах пройдуть «круглі столи» на тему «Альтернативні джерела енергії», уроки-дебати щодо видів енергії, проблем її нераціонального використання та змін клімату. А для дітей молодшого віку в дошкільних закладах відбудуться тематичні заняття «Бережемо тепло нашої домівки».
Впродовж 29-30 листопада на базі Черкаської міської централізованої бібліотечної системи проводитиметься вікторина для дітей і дорослих з питань енергоефективності.
30 листопада в міському будинку культури ім. Івана Кулика відбудеться урочисте закриття Днів сталої енергії з концертною програмою та виступами творчих колективів міста.
27.11.2012 10:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter