Одарич задоволений якістю оновлених черкаських доріг

Одарич задоволений якістю оновлених черкаських дорігУ Черкасах тривають роботи з капітального ремонту доріг. Зокрема, минулого тижня ремонтники виконали великий об’єм робіт з укладання ЩМА на вул. Ільїна (від Б. Хмельницького і до вул. Енгельса). Крім того, на вихідних працювали на одному з найскладніших місць – на колі на розі вул. 30 років Перемоги та Смілянської. За словами міського голови, роботи виконані якісно.
— Цього тижня обіцяють дощі. Тому ми ще перевіримо якість покриття на колі на предмет нахилів і відводів води. А загалом якістю робіт я задоволений, — говорить міський голова.
Він розповів і про плани ремонтників на цей тиждень. Комунальники планують завершити ділянку в два кілометри на просп. Хіміків між тролейбусним парком та підприємством «Металінвест». Нагадаємо, там необхідно переукладати нижній шар асфальту, піднімаючи його додатково на кілька сантиметрів. Адже саме ця ділянка дороги перебуває в низині. І там часто збирається вода.
Цього ж тижня планують укривати ЩМА (верхнім шаром) вул. Смілянську – від кола до вул. Вернигори. Окрім того, ремонтники працюватимуть і на вул. Ільїна – на відрізку від Смілянської і до Б. Хмельницького.
Сергій Одарич розповів, що наприкінці цього тижня розпочнуться роботи з облаштування заїздів та паркувальних майданчиків. Нагадаємо міська влада хоче «відбити» їх від проїжджої частини бруківкою. Деякі заїзди укриватимуть плиткою, а деякі (де є велике навантаження) бетонуватимуть, повідомили в Черкаській міській раді.
26.11.2012 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter