ДФІ: Ревізія Черкаського комерційного технікуму виявила фінансових порушень на понад 300 тис. грн.

ДФІ: Ревізія Черкаського комерційного технікуму виявила фінансових порушень на понад 300 тис. грн.За інформацією прес-служби ДФІ в Черкаській області, ревізія Черкаського комерційного технікуму за період з 01.01.2010 по 30.06.2012 встановила фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму понад 300 тис. гривень.
Зокрема, перевіркою встановлено, що нарахування та виплата заробітної плати у навчальному заклад здійснювалися із порушенням законодавства, через що працівники технікуму зайво отримали понад 100 тис. грн. Це спричинило зайве перерахування внесків до державних цільових фондів та Пенсійного фонду України на суму майже 40 тис. грн.
Окрім того, під час планування видатків на оплату комунальних послуг, навчальний заклад зайво запланував кошти на суму 200 тис. грн, які у подальшому були використані на оплату комунальних послуг, спожитих студентами гуртожитку. Таким чином, витрати за спожиті комунальні послуги навчальний заклад відшкодував не за рахунок коштів, які надходять за надані ним послуги, а за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.
26.11.2012 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter