Черкаська молодь зшила 50-метрове Полотно миру до дня толерантності

До Міжнародного дня толерантності черкаська молодь зшила 50-метрове Полотно Миру з тисяч клаптиків тканини з характерним баченням толерантності на кожному лоскуткові. Цей символ неприпустимості дискримінації, поширення миру та доброти пронесли центральною вулицею міста 22 листопада.
Черкаська молодь зшила 50-метрове Полотно миру до дня толерантності

З Театральної до площі «Дружба народів» символічне панно супроводили понад 300 учнів шкіл міста. Там їх чекала яскрава ведуча з тематичними конкурсами. Школярі зображували толерантність анімаціями з власних тіл, писали відомі їм приклади дискримінації на повітряних кульках та пробивали їх, а гарні приклади толерантності зображали не гелевих кульках та відпускали в небо.
Найбільш заповзяті учасники отримували заохочувальні пам’ятні призи, а менш активні – толерантно – аплодисменти.
- Всі школи, які подали свої частини Полотна Миру отримали також заохочувальні призи – повідомляє організатор акції Сергій Слинько – фахівець Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру. – Особливі нагороди заслужили 5 шкіл міста - 28 - за інікальтність, 24 - оригінальність, санаторна школа-інтернат - за старанність, 11 - за найкраще втілення образу, Колегіум "Берегиня" - стильність. Педагогічні працівники теж не лишилися без уваги – 26 із них отримали грамоти, а найактивніших ще й призи.
Вулична акція відбулася символічно у Міжнародний день філософії, оскільки у день Толерантності 16 листопада частини полотна були представлені у школах міста. Наділі пано відкрите буде для ознайомлення всім охочим у приміщенні Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру по вул. Смілянська, 23 на другому поверсі.
26.11.2012 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter