"Наша пісня гарна й нова...". З п`ятниці хакери атакують "Прочерк"

"Наша пісня гарна й нова...". З п`ятниці хакери атакують "Прочерк"З вечора п’ятниці, 23 листопада, черкаське інтернет-видання «Прочерк» піддається DDoS-атакам.
DDoS-атака – це напад на комп'ютерну систему з наміром зробити комп'ютерні ресурси недоступними до користувачів. Одним із найпоширеніших методів нападу є насичення атакованого комп'ютера або мережевого устаткування великою кількістю зовнішніх запитів (часто безглуздих або невірно сформульованих). Таким чином атаковане устаткування не може відповісти користувачам, або відповідає настільки повільно, що стає фактично недоступним.
До речі, неймовірно велику відвідуваність на сайті «Прочерк» раптом отримала замітка в стрічці новин під заголовком «Тулуб попросив від його імені передати хворому чиновнику яблучка і мандаринки» – аж 51725 переглядів.
Редакція сайту «Прочерк» працює спільно з фірмою-постачальником послуг хостингу. Уже придбано додаткові послуги з програмного захисту сайту від DDoS-атак. Відповідне програмне забезпечення вже працює, однак відновлення нормального функціонування сайту потребує певного часу. Зокрема, певні перебої з доступом до сайту можуть виникати найближчі кілька днів.
Нагадаємо, що в Черкасах це вже другий прецедент, коли інтернет-ресурси піддаються DDoS-атаці. Так, у вересні-жовтні через подібну проблему два тижні не працював черкаський сайт «Провінція».
26.11.2012 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
10:07 26.11.2012 CompyT:
"Свобода слова" в дії. Очевидно, що дехто агонізує, відчуваючи прощання з кріслом.
Хоча, заради правди, слід нагадати, що "Прочерк" під час виборчої кампанії блокував коментарі до деяких статей про міліонерів, які балатувались до ВР. До чого б це?