Обережно, у Черкасах зареєстровано випадок сказу

Обережно, у Черкасах зареєстровано випадок сказу12 листопада у Черкасах в районі вул. 30-річчя Перемоги, 29 зареєстровано захворювання на сказ у лисиці. Це підтверджено регіональною лабораторією ветеринарної медицини. Таку інформацію надає державна санітарно-епідеміологічна служба міста.
Черкаська міська рада нагадує жителям Черкас:
Сказ – особливо небезпечна інфекційна хвороба людей і тварин. Збудником сказу є вірус, що вражає центральну нервову систему. Вірус виділяється з хворого організму тільки зі слиною. Зараження сказом відбувається через пошкоджені шкірні покриви або слизові оболонки під час укусу або ослинення. Вірус в слині хворої тварини з’являється за 10 днів до появи клінічних ознак захворювання. Ось чому за тваринами, які нанесли укуси людям, необхідно проводити ветеринарний нагляд протягом 10 днів з моменту укусу для визначення його безпечності по сказу. Сказ – природно-вогнищева інфекція.
Жителям міста, особливо мешканцям загрозливої зони, що обмежується вулицями Руставі – Конєва - 30 р. Перемоги – Ярославська - М. Батицького, в разі появи диких тварин негайно повідомляти працівників ветеринарної медицини. Відловом бродячих тварин у місті займається КП «Черкаська служба чистоти». Повідомити про тварину можна за телефоном 15-05, 15-56 або 64-32-66.
21.11.2012 10:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter