Тулуб "пресує" черкаську "Вечірку"?

Тулуб "пресує" черкаську "Вечірку"?Два тижні газету "Вечірні Черкаси" перевіряють податкова, прокуратура та пожежна інспекція. Численні перевірки тривають і на видавництві "Республіка", власником якого є редактор "Вечірки" Станіслав Журило. Сьогодні три офіцери управління Держтехногенбезпеки всю другу половину дня провели у видавництві. Вони перевіряли зроблені ними раніше приписи. У результаті перевіряльники опломбували три розетки, повідомляє Gazeta.ua.
"Нам влаштували цілий вулкан перевірок", – каже Журило. "Три людини, які могли зробити щось корисне, перевіряють нумерацію вогнегасників та наявність сміття на території".
"Всі ці перевірки посилає одна людина – губернатор Тулуб, – каже депутат міської ради Валерій Воротник. – Річ у тім, що два тижні тому газета надрукувала інтерв'ю з колишнім губернатором Вадимом Льошенком, де він гостро розкритикував нинішнього губернатора за низькі результати на виборах. "Вечірка" – єдине видання, яке дозволяє собі окрім хвалебних матеріалів друкувати критику на нинішнього губернатора. Минулого року з подачі губернатора було закрито незалежну телекомпанію "Антенна". Зараз він іде второваною стежкою.
"Вечірні Черкаси" – найтиражніше видання області. Тираж газети перевищує 20 тисяч примірників.
20.11.2012 17:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter