Кам`янська РДА - Черкаській обласній організації КВУ: "Пішли ви! В гробу ми вас бачили..."

Про симптоматичний випадок інформують в Черкаській обласній організації Комітету виборців України. Збираючи дані про кількісний та якісний склад райрад на Черкащині, вони впродовж місяця не могли отримати відповіді на відповідний інформаційний запит з Кам`янської райради.
Далі, які розповідають у КВУ, «історія отримала своє несподіване продовження».
»9 лютого 2012 року об 11:00 на електронну пошту ЧОО КВУ надійшов лист, в якому особа, що підписалася головою Кам'янської райдержадміністрації Архип'юком В.В., без перебільшення послала нашу організацію в невідомому напрямку, де він має нас побачити в гробу.
Кам`янська РДА - Черкаській обласній організації КВУ: "Пішли ви! В гробу ми вас бачили..."

Обласна організація КВУ заявляє, що ставиться до цього факту « з усією можливою серйозністю», попередньо вважаючи це «хамським вчинком осіб, які мають доступ до офіційної поштової скриньки Кам'янської РДА». Організація підготувала офіційну скаргу до голови Черкаської облдержадміністрації Тулуба С.Б. та голови Національного агентства України з питань державної служби Толкованова В.В.

Шановний Сергію Борисовичу!

Черкаська обласна організація Комітету виборців України отримала на свою електронну адресу листа за підписом голови Кам’янської райдержадміністрації Архип’юка В.В. наступного змісту:

«В гробу ми вас бачили з вашими наїздами
Не давали вам списків депутатів і не дамо.
Пішли ви!
Голова РДА Архип’юк В.В.»

Ми усвідомлюємо, що подібний лист попри підпис є анонімним. Але це не перше наше звернення на електронну адресу Кам’янської райдержадміністрації і попередні відповіді дають нам впевненість, що саме ця адреса є офіційною електронною адресою райдержадміністрації. Ми ні на хвилину не сумніваємося, що листа було надіслано особою, яка має доступ до офіційної поштової адреси РДА.

Хочемо зазначити, що ми ніколи не зверталися до Кам’янської райдержадміністрації з проханням дати інформацію про Кам’янської районну раду.

У всіх своїх зверненнях ми висловлюємося коректно і обсяг інформації, що ми його запитуємо у адресатів, не перевищує їх повноважень. Натомість ми розраховуємо на дотримання законодавства щодо прозорості та відкритості органів державної влади та місцевого самоврядування, а також на дотримання правил ділової етики та елементарної ввічливості у відповідь. До цього часу жоден з органів виконавчої влади чи місцевого самоврядування, до яких ми зверталися і від яких ми отримували як позитивні, так і негативні відповіді, не допускав при листуванні подібного хамства.

Ми не робимо передчасних висновків щодо авторства та природи цього ганебного листа, оскільки розуміємо, що це може бути провокацією або несанкціонованим доступом до поштової скриньки Кам’янської РДА.

Тим не менше ми просимо провести об’єктивне службове розслідування обставин цієї події. Адже цей випадок може виявитися як окремим інцидентом, так і проявом системної проблеми - хаосу в електронному документообігу органів влади. Наслідки таких втручань можуть призвести як до репутаційних втрат, так і завдати значної шкоди державі, органам влади, окремим громадянам, тощо.

З повагою,
Голова правління ЧОО КВУ М.М.Михлик
14.02.2012 12:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
12:49 14.02.2012 alexband:
Наверное таким же образом Н. Кудрявцев с милицией переписывается (pro-vincia.com.ua...html) ;)