Цього тижня ремонтники обіцяють, що вулиця Котовського стане гладенькою, як голова комдива

Цього тижня ремонтники обіцяють, що вулиця Котовського стане гладенькою, як голова комдива Міська влада Черкас цього тижня планує завершити роботи з укладання ЩМА на вул. Котовського, а також заасфальтувати нижнім шаром асфальту ділянку на колі по вул. Смілянській та 30-річчя Перемоги.
Саме на колі довелося декілька разів змінювати профіль дороги. На цьому місці після дощів завжди збиралася вода. Тому ремонтники змінювали нахил, щоб вода стікала у потрібному напрямку до дощоприймачів. За повідомленням Черкаської міської ради, під час ремонтних робіт за допомогою металошукачів було знайдено декілька решіток зливової каналізації, закатаних під 10-сантиметровий шар асфальту.
— Ми виявили там зливову каналізацію, яку збудували ще у 70-х роках, але так і не ввели в експлуатацію. Ця каналізація починалася від кола і йшла у напрямку аеропорту. Там закінчувалася тупиком. Як ми з’ясували, вона була вищою від рівня дощоприймачів, розташованих біля кола. Таким чином вода не могла відходити, а просто залишалася на місці. Зараз ми прочистили дощову каналізацію. У майбутньому плануємо під`єднати її до озера, куди стікає вода з цього району, — розповів Сергій Одарич.
Він зазначив, що цього тижня планують завершити укладання нижнього шару асфальту на проблемній ділянці по проспекту Хіміків (між підприємством «Металінвест» та тролейбусним парком).
12.11.2012 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter