Мінінфраструктури:з 1 січня 2013 року залізничний квиток міститиме прізвище та ім’я пасажира

Мінінфраструктури:з 1 січня 2013 року залізничний квиток міститиме прізвище та ім’я пасажираМіністерство інфраструктури України корегує проекти Постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку обслуговування громадян залізничним транспортом» та наказу Мінінфраструктури «Про затвердження Змін до Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України» щодо впровадження іменних та електронних проїзних документів. За інформацією Міністерства інфраструктури України, громадянам необхідно буде пред’являти документ, що посвідчує особу, і при купівлі квитка у залізничній касі. Таким чином вдасться уникнути помилок при внесенні даних про пасажира до проїзного документа.

Вже з 1 січня 2013 року оформлення проїзних документів на пасажирський поїзд у касах здійснюватиметься за поданням паспорта чи іншого документа, який посвідчує особу (тимчасового посвідчення громадянина України, паспорта для виїзду за кордон, дипломатичного чи службового паспорта, посвідчення особи моряка, проїзного документа дитини, свідоцтва про народження дитини, військового квитка, посвідчення водія, студентського квитка тощо). Відтак з нового року залізничний квиток міститиме прізвище та ім’я пасажира.

Під час оформлення проїзних документів через електронні канали самообслуговування, зокрема за допомогою мережі Інтернет, прізвище та ім`я особи, що здійснюватиме поїздку, зазначає особа, яка здійснює оформлення та оплату платіжною карткою проїзного документа.

У проїзних документах на проїзд у регіональних поїздах та квитках на проїзд у поїздах приміського сполучення прізвище та ім`я особи не зазначатимуться.
При посадці у поїзд пасажир теж буде зобов’язаний пред’явити разом із проїзним документом паспорт чи інший документ, який посвідчує особу.

Переоформити проїзний документ зі зміною прізвища та імені пасажира – неможливо.

Впровадження електронного квитка надасть можливість пасажиру через Інтернет, не звертаючись до квиткової каси, повністю оформити проїзний документ. Іменні проїзні документи дозволять забезпечити на належному рівні безпеку пасажирів, правопорядок на станціях, вокзалах, у пасажирських поїздах та сприятимуть викоріненню спекулянтів.

Оновлені проекти Постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку обслуговування громадян залізничним транспортом» та Наказу «Про затвердження Змін до Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України» розміщено на сайті Мінінфраструктури.
12.11.2012 13:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter