Тулуб: на Черкащині кредитування будівництва, реставрації інфраструктурних об’єктів для розвитку зеленого туризму буде безвідсотковим

Тулуб: на Черкащині кредитування будівництва, реставрації інфраструктурних об’єктів для розвитку зеленого туризму буде безвідсотковимУ рамках виконання «Програми розвитку туризму в Черкаській області на 2012-2020 рр.» нині на Черкащині активно популяризується зелений туризм. Адже саме його поширення, вважають в Черкаській обласній адміністрації, не лише сприятиме збереженню національних традицій і природних ресурсів, але й стане складовою успішного розвитку села та створення нових робочих місць.

Офіційний портал Черкаської ОДА процитував висловлювання голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба про перспективи розвитку зеленого туризму на Черкащині.

"Механізм підтримки сільського зеленого туризму доволі складний. Гарним тому підтвердження є те, що подібні програми працюють лише у кількох областях.

Але нам вдалося розробити абсолютно новий механізм, щоб кредитування будівництва, реставрації інфраструктурних об’єктів для розвитку зеленого туризму було безвідсотковим. Також важливо було забезпечити рівні умови як для юридичних, так і для фізичних осіб, що братимуть участь у конкурсі.
Процес створення вищезазначеного механізму тривав доволі довго, оскільки порядок надання безвідсотково кредиту є регуляторним актом. Нині цей регуляторний акт пройшов погодження в Державній службі України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва і затверджений Головним управлінням юстиції у Черкаській області.

А вже сьогодні відбулося засідання конкурсної комісії щодо фінансової підтримки суб’єктів підприємництва у сфері зеленого туризму. Відтак до кінця року переможцям конкурсу буде виділено 500 тис. грн. на розбудову інфраструктури зеленого туризму.

Але це лише перший крок. Заплановано, що наступного року фінансування програми зросте у кілька разів. Перебільшити значення реалізації цієї частини Програми надзвичайно важко, адже розвиваючи зелений туризм можна створити навколо однієї садиби до 20 робочих місць», – сказав голова Черкаської ОДА.
08.11.2012 15:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter