На Черкащині дорогу, яку почали будувати перед виборами, вивозять вантажівками - ICTV

На Черкащині дорогу, яку почали будувати перед виборами, вивозять вантажівками - ICTVМайже два місяці жителі вулиці Воїнів Інтернаціоналістів у місті Ватутіне на Черкащині щодня змушені ходити та їздити по гострому камінню, повідомляють «ФАКТИ», ICTV.

Про високі підбори жінки були змушені забути. Дитячі візочки ламаються, перешкод не витримують велосипеди і навіть автомобілі.

Дорога, що сполучає місто із сусіднім селом, зруйнована вже років зо двадцять. Цим шляхом люди дістаються до місцевого ринку і роками просили його відремонтувати. Та у бюджеті грошей не було. Два місяці тому, перед виборами, вулицю засипали щебенем.

«У цьому році перед виборами пообіцяли, що виділять гроші і нам зроблять дорогу, завезли щебінь, і майже два місяці ми ходимо по такій дорозі. Ночами під’їздить машина і цей щебінь з дороги грузить. Є місця, де дорога вже лисувата», - каже жителька Ватутіного Наталя Котик.

У міській раді пояснюють: справа затягнулася через виготовлення документації, а потім пішли дощі.

«Основа є, матеріали є, гроші є. Але по мокрому класти – гроші на вітер, тому чекаємо на погоду», - говорить перший заступник міського голови Ватутіного Олександр Заборовець.

Невдовзі синоптики обіцяють морози, і якщо щебінь не накриють асфальтом, повториться ситуація 2005 року – бідкаються мешканці. Тоді дорогу засипали щебенем і забули до цьогорічних виборів.

Відео можна переглянути тут.
07.11.2012 14:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter