Після вирубки язиками чешуть? Офіційні екологи заявляють, що дерева з Соборної видаляли ювеліри своєї справи "у відповідності до вимог законів"

Після вирубки язиками чешуть? Офіційні екологи заявляють, що дерева з Соборної видаляли ювеліри своєї справи "у відповідності до вимог законів"Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Черкаській області та Державної екологічної інспекції у Черкаській області щодо видалення насаджень на Соборній площі прокоментували очищення Соборної площі від зайвих дерев та ялинок. Як йдеться в офіційному повідомленні, розміщеному на сайті Черкаської ОДА, видалення насаджень з Соборної площі здійснено шляхом їх перенесення на територію лісопаркової зони в межах Мошнівського лісництва з дотриманням вимог Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України.
Окрім того, реконструкція об’єкту благоустрою відбувається у відповідності до вимог законів України „Про регулювання містобудівної діяльності” та „Про благоустрій населених пунктів”.
Планується проведення озеленення території Соборної площі з обов’язковим врахуванням рекомендацій провідних фахівців природно заповідного об’єкту загальнодержавного значення національного дендрологічного парку „ Софіївка ” м. Умань.
Від Провінції: шановні Держуправління охорони навколишнього природного середовища та державна екологічна інспекція, пояснювати треба «до», а не «після». А перед поясненнями треба широко роз`яснювати. Людям, а не чинушам в ОДА.
06.11.2012 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
01:20 07.11.2012 nyusha:
І знов, безчинство!
TULOVISCHA на цей раз!