Федерація профспілок та обласне відділення Нацслужби посередництва і примирення підписали Угоду про співпрацю

Федерація профспілок та обласне відділення Нацслужби посередництва і примирення підписали Угоду про співпрацю5 листопада 2012 року у Федерації профспілок Черкаської області підписано Угоду про співпрацю між Федерацією профспілок області та відділенням Національної служби посередництва і примирення в Черкаській області.

Як повідомили у Федерації профспілок Черкаської області, ця Угода передбачає об'єднання зусиль сторін для поліпшення стану соціально-трудових відносин, запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та сприяння їх своєчасному і справедливому вирішенню.

Учасники підписання Угоди висловили стурбованість рівнем заробітної плати, існуванням заборгованості з виплати зарплати на підприємствах, організаціях, установах області, «тіньової» зайнятості населення. Обговорили план подальших спільних заходів у сфері трудових відносин.

Зараз в області зареєстровано 2 колективних спори профспілки філії Смілянської дорожньо-експлуатаційної дільниці дочірнього підприємства «Черкаський облавтодор «ВАТ»ДАК»Автомобільні дороги України» та профспілкової організації ТОВ «Сміла Енергоінвест» за адміністрації цих підприємств у зв’язку з заборгованістю виплати заробітної плати.
06.11.2012 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter