У липні дорожники розпочнуть роботи з поточного середнього ремонту дороги в Мошнах, - САД

У липні дорожники розпочнуть роботи з поточного середнього ремонту дороги в Мошнах, - САД  За інформацією САД у Черкаській області, в селі Мошни Черкаського району Черкаської області на автомобільній дорозі загального користування державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук на ділянці км 45+800 – км 52+800, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, підрядною організацією ТОВ «Главшляхбуд» у липні розпочнуться роботи з поточного середнього ремонту.

Минулого тижня Службою автомобільних доріг у Черкаській області було укладено договір з ТОВ «Главшляхбуд» про проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук на ділянці км 45+800 - км 52+800. ТОВ «Главшляхбуд» перемогло у тендері, надавши найбільш привабливу цінову пропозицію, що проводився у системі державних закупівель «ProZorro».

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області було розроблено проектно-кошторисну документацію на виконання робіт з поточного середнього ремонту відрізку автодороги загального користування державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук на ділянці км 45+800 – км 52+800 у селі Мошни Черкаського району. Спеціалісти ДП «ДерждорНДІ імені М.П. Шульгіна» та Черкаського ВКП «Укрдіпродор» провели обстеження цієї ділянки дороги та надали рекомендації щодо її ремонту.

Відповідно до обсягів фінансування, передбаченого внесеними змінами до розпорядження Кабінету Міністрів України №78-р від 17.01.2018 р., на проведення ремонтних робіт на даний час виділено фінансування з Державного бюджету у розмірі 57 млн грн. У разі продовження фінансування поточного середнього ремонту зазначеної ділянки автодороги Р-10 з Державного бюджету або з інших джерел, ремонтні роботи продовжаться та будуть виконані у повному обсязі.

Ремонтні роботи на автодорозі розпочнуться від в’їзду у село зі сторони Канева. Відповідно до укладеного договору з підрядною організацією ТОВ «Главшляхбуд», у рамках поточного середнього ремонту автодороги державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук на ділянці км 45+800 – км 52+800 буде проведено комплекс робіт: посилення основи дорожнього одягу, укріплення узбіч, влаштування зупинкових та посадкових майданчиків, встановлення нових автопавільйонів громадського транспорту, влаштування тротуарів, влаштування вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетону на проїжджій частині, влаштування з’їздів з автодороги, влаштування дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків, влаштування металевого бар’єрного огородження та інше.
13.07.2018 12:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter