Адмінкомісія Черкаського виконкому лише у жовтні винесла 67 постанов про накладення штрафних санкцій

Адмінкомісія Черкаського виконкому лише у жовтні винесла 67 постанов про накладення штрафних санкційАдміністративна комісія Черкаського виконавчого комітету підбила підсумки своєї роботи за жовтень. За цей період відбулося три засідання адмінкомісії, на яких було винесено 67 постанов про накладення штрафних санкцій на загальну суму 26 697 грн.
Серед них: неналежний санітарний стан прилеглої території, складування сміття у невстановленому місці, порушення Правил торгівлі на ринках, розміщення рекламних оголошень, плакатів на опорах ЛЕП, експлуатація тимчасових споруд без дозвільних документів, торгівля у невизначених місцях, відсутність документу про встановлення режиму роботи, інші види порушень.

Було повторно оштрафовано посадових осіб супермаркету, де здійснювався продаж кондитерських виробів з простроченим терміном придатності, - розповідає голова адміністративної комісії Ольга Швець. – Керівника іншого супермаркету оштрафовано на 850 гривень за порушення Правил благоустрою в частині відсутності упродовж тривалого часу освітлення на майданчику для паркування.

Притягнуто до відповідальності, відключено від енергопостачання та припинено роботу двох тимчасових споруд по вул. Смілянській (біля ЦДЮТ), де торгували хот-догами і шаурмою. Виявилось, що суб`єкти господарювання постійно забивали зливову каналізацію рештками своїх продуктів – морквою, капустою і т.п. Також демонтовано два несанкціоновано встановлені трейлери (по вул. Смілянській, біля ЦНТІ та по вул. Смілянській-Вернігори), повідомили в Черкаській міській раді.
02.11.2012 15:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter