Вільний демократ Жмаєв пропонує зробити сквер на розі Ярославської й Руставі

Вільний демократ Жмаєв пропонує зробити сквер на розі Ярославської й Руставі Як інформують у Черкаській міській раді, на розі вул. Ярославської та Руставі, що у Південно-Західному районі, з’явиться сквер. Як розповів депутат Черкаської міської ради Денис Жмаєв (фракція Вільних демократів), ця територія якнайкраще підходить для облаштування зони відпочинку. Поряд розташовано чимало багатоповерхових будинків, де проживає близько 7 тисяч людей.
— Жителі будинків хочуть, щоб тут був сквер. Я підтримав людей і виступив із такою ініціативою перед міською радою. Річ у тім, що у 2006 році земельна ділянка була віддана під будівництво магазину. Люди були проти. Вони виходили на мітинги, пікетували. Я як депутат міської ради боровся за відміну рішення про відведення земельної ділянки під магазин. Ми навіть судилися із підприємцем. Зрештою сам підприємець, не розпочавши будівництва, відмовився від цієї земельної ділянки. Тож тут буде сквер, — розповів Денис Жмаєв.
За його словами, наступного року на цій ділянці планують провести роботи з облаштування зони відпочинку: встановлять освітлення, лавки та спортивні тренажери, розіб’ють доріжки.
02.11.2012 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter