"Покращення"- "руліт": при Регіонах на Черкащині навіть ДТП стало менше

"Покращення"- "руліт": при Регіонах на Черкащині навіть ДТП стало менше 30 жовтня за участі голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба відбулася нарада, на якій було розглянуто питання будівництва, реконструкції та ремонту доріг загального користування.
Так, за словами начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області Сергія Лещенка, більша частина мережі доріг загального користування потребують ремонту чи реконструкції.
Черкаською службою доріг спільно з Київською, Кіровоградською і Дніпропетровською службами, «УкрДІПродором» у 2011-2012 роках вже виконано комплекс передпроектних робіт з будівництва і реконструкції автодороги Київ – Черкаси – Дніпропетровськ. Ця дорога включена до проекту «Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування на 2013-2018 рр».
Крім того, Сергій Лещенко повідомив, що 2012 року відремонтовано більше 80 км під’їздів до сіл. Цього ж року завершується розробка проекту реконструкції мосту через Дніпро на автодорозі Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань. А до кінця року розпочнуться будівельні роботи із зведення земляного полотна на підходах до нового мосту.
Важливо й те, що аналіз аварійності за останні 5 років на автодорогах загального користування області свідчить про значне зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод. Загальна кількість ДТП зменшилась на 41%, з 1 203 у 2007 році до 711 за 2011 рік. Чисельність осіб що загинули, зменшилась на 47%, а кількість потерпілих на 61%, інформують в Черкаській обласній адміністрації.
31.10.2012 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
10:04 31.10.2012 Skin_:
Сергію Лещенко, де дороги??????????????????????????????777
Одні ями. Всі автовласники, навіть з других областей, знають про наші відремонтовані дороги. Вісім місяців проекти розробляєм, для того щоб ямки позакидать та лопатою їх притоптать.
Ще один з тих нечесних людей.
Керіники області коли вже будете праду людям говорить.
Ну скажи ти: "доріг не має і не буде, в бюджеті грошей для Служби не має, Колєсніку ж зароблять на чомусь ж нада мільярди. Пробачте люди, радійте що хоть дороги не грунтові!"
І ДАІ теж туди як завжди, показники кує такі як попросить влада.
Брехня кругом, гидко!