На території аеропорту Черкас відкрився експо-фест AGROSHOW UKRAINE 2018

На території аеропорту Черкас відкрився експо-фест AGROSHOW UKRAINE 2018 Як інформують в управлінні агропромислового розвитку Черкаської ОДА, 16 травня у м. Черкаси на території аеропорту «Черкаси» відкрився другугий експо-фест в Україні – AGROSHOW UKRAINE 2018. Цей сучасний формат виставки, який поєднав в собі комерційну, ділову та розважальну платформу та зібрав учасників з різних регіонів України.

Захід проводиться під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України ТОВ «Біейч».

Співорганізатором заходу виступає Черкаська обласна державна адміністрація та управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Діапазон експозицій виставки дуже широкий та представлений наступними тематичними розділами: сільгосптехніка та обладнання, рослинництво та агрохімія, біоенергетика, сучасні енерго- та біотехнології, агроекономіка та управління, інформаційні технології та агросервіс, траспорт, логістика та інше. Даний Експо-фест триватиме на протязі 4 -х днів.

На виставці широко представлена сучасна сільськогосподарська техніка та інвентар, роботу яких можна побачити на спеціалізованому полігоні.

Крім того відбудеться проведення семінарів - практикум, конференції, майстер класів для агровиробників.
17.05.2018 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter