Транспортна реформа в Черкасах стартонула: кількість тролейбусів на маршрутах зменшується на 7 одиниць

Чергова тролейбусна ініціатива від Дядченка: у Черкасах кількість тролейбусів, що виходитимуть на маршрути, зменшується на 7 одиниць. Причина - «суттєве недофінансування з державного бюджету на компенсацію збитків від перевезень окремих пільгових категорій громадян…».

З 18 лютого у місті змінюється графік руху тролейбусів. На маршрути вийде 38 одиниць техніки. Про це повідомляє начальник управління вуличної інфраструктури й транспорту Віталій Дядченко.
Враховуючи суттєве недофінансування з державного бюджету на компенсацію збитків від перевезень окремих пільгових категорій громадян та тяжкий фінансовий стан КП «Черкасиелектротранс» було прийнято рішення скорегувати роботу окремих тролейбусних маршрутів.
– Цьогоріч на Черкаси виділили 14 мільйонів 841,9 тисячі гривень державної субвенції на відшкодування пільгового перевезення у тролейбусах, – говорить Віталій Дядченко. – Цих коштів на повне покриття затрат не вистачить. Ми вже передбачаємо на кінець року затримку по зарплаті до двох – трьох місяців. Однак, щоб запобігти такій невтішній ситуації докладатимемо максимум зусиль і більшу увагу звертатимемо на економію. Зважаючи на досвід попередніх років, ми будемо планувати роботу КП «Черкасиелетротранс» таким чином, щоб суму державної субвенції розподілити рівномірно на весь рік і не створювати дискомфорт для жителів Черкас.
На один місяць задля нормальної роботи парку потрібно 1,4 млн. гривень. Однак КП «Черкасиелектротранс» ще має борги перед Пенсійним фондом у розмірі 12,5 мільйонів гривень. Тому тролейбусний парк розраховує на підтримку з міського бюджету та на збільшення субвенції.
Торік на маршрути виходило 45 одиниць техніки і з державного бюджету виділили на перевезення пільгових категорій громадян близько 10 мільйонів гривень. Допомога з міського бюджету надійшла у розмірі 2 мільйони 50 тисяч гривень на відшкодування заборгованості по зарплаті та 421,7 тисяч гривень на виплати по кредиту.

У будні на лінію виходитиме – 38 одиниць техніки, у вихідні дні – 6 одиниць.
Додається новий маршрут «ЧЛФЗ “Аврора”– залізничний вокзал».
Колишній маршрут «ЗХВ – Можайського» змінився на «Депо – Можайського».
Нині транспортники займаються розміщенням на зупинках інформаційних табличок з новими графіками руху.
Транспортна реформа в Черкасах стартонула: кількість тролейбусів на маршрутах зменшується на 7 одиниць
Клікніть для збільшення зображення


Нагадаємо, що 17 січня Одарич пообіцяв особисто займатись транспортною реформою в Черкасах.
10.02.2012 14:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter