ДФІ: У городищенському дитячому ревмосанаторії виявлено фінансових порушень на 200 тис. грн.

ДФІ: У городищенському дитячому ревмосанаторії виявлено фінансових порушень на 200 тис. грн. Держфінінспекція в Черкаській області провела ревізію Черкаського обласного дитячого кардіоревматологічного санаторію «Городище» за період з 01.06.2008 по 30.06.2012, за результатами якої встановлено фінансових порушень на суму майже 200 тис. грн.

Зокрема, ревізія встановила, що при розрахунку вартості путівок на санаторно-курортне лікування не враховувались такі складові, як видатки на заробітну плату, нарахування на заробітну плату, оплата комунальних послуг та енергоносіїв, які були фактично понесені санаторієм при наданні послуг за рахунок коштів загального фонду установи. Це спричинило покриття санаторієм видатків спеціального фонду кошторису за рахунок загального фонду на суму понад 170 тис. грн.
Чимало порушень допустив лікувальний заклад і при нарахуванні та виплаті допомоги по тимчасовій непрацездатності та заробітної плати працівникам закладу. Через бухгалтерські прорахунки установа зайво витратила понад 18 тис. грн.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Черкаської області, повідомили у прес-служба Держфінінспекції в Черкаській області.
29.10.2012 11:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
13:01 29.10.2012 Skin_:
Брехні, ще одного Донбаського трудового мігранта нашого краю.
Пан Поспєлов, один із тих міліціонерів, яки у свій час кришував криміналітет краю "шахтарів та угля".