До Головного центру підготовки прикордонників в Оршанці прибуло поповнення строковиків

Нове поповнення строковиків нині прибуває до Головного центру підготовки особового складу в Оршанці. Головний центр один з перших військових навчальних закладів, до якого почали прибувати новобранці. Для майбутніх прикордонників було складено програму, за якою їх будуть навчати тактики прикордонної служби, військової та фізичної підготовки, особистої безпеки та багатьом іншим дисциплінам. Прибувши до центру військовослужбовці спочатку пройшли перевірку у медичній частині, отримали військову форму та встали в стрій. Попереду у них багато роботи, адже служба у Держприкордонслужбі потребує вимогливого ставлення до себе та постійної роботи над собою. Новоспеченим військовослужбовцям доведеться навчитися жити за встановленим розпорядком дня, виконувати накази та завдання, що покладені на військову частину.

Перевірити готовність навчального закладу до весняного призову та зустрітись з військовослужбовцями строкової служби прибув Директор Департаменту особового складу генерал-майор Микола Маланчій.
До Головного центру підготовки прикордонників в Оршанці прибуло поповнення строковиків

«Ставши військовослужбовцями Державної прикордонної служи України, ви ознайомитесь із заходами безпеки при поводженні зі зброєю, на заняттях із фізичної підготовки, використання тих чи інших приладів у побуті, надання першої медичної допомоги, правил поведінки та дисципліни. Даний захід є невід’ємною складовою збереження життя та здоров’я та якісного виконання службово-бойових завдань» — зазначив директор Департаменту особового складу генерал-майор Микола Маланчій.
20.04.2018 09:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter