Тулуб заявив активу Черкас, що за 2,5 роки Черкащину вже не відрізниш від Сингапуру

Тулуб заявив активу Черкас, що за 2,5 роки Черкащину вже не відрізниш від Сингапуру25 жовтня під час зустрічі з активом Черкас голова облдержадміністрації Сергій Тулуб прозвітував про результати виконання програми «Будуємо нову Черкащину» за 2,5 роки та презентував карту соціально-економічних досягнень області.
Зокрема, Сергій Борисович проаналізував ситуацію у промисловій галузі, тваринництві, освіті, медицині, спорті та культурі. Також звернув увагу черкащан і на результати співпраці влади і бізнесу, пенсійне забезпечення громадян, допомогу ветеранам та зростання заробітної плати.
«Головним пріоритетом пройденого шляху для нас став розвиток економіки. Зокрема через залучення інвестицій в область. Показовим є той факт, що у розвиток економіки області вкладено понад 870 млн. доларів США іноземних інвестицій, що у чотири рази більше ніж у 2009 році», – зазначив Сергій Тулуб.
Проте одним із найбільших досягнень, голова облдержадміністрації вважає відкриття 21 квітня 2011 року обласної дитячої лікарні, адже до цього Черкащина була чи не єдиною областю, де не було спеціалізованого дитячого медичного центру.
Відтоді висококваліфіковану медичну допомогу у стінах лікарні отримало понад 70 тисяч маленьких черкащан, із них понад 38% – діти з сільської місцевості».
Також, на думку очільника області, для області неабияке значення мають і такі факти, як зведення нових та відновлення існуючих 16 підприємств; рекордні врожаї зернових ( у 2011 році – 3, 76 млн. тонн); укладання соціальних угод майже на 120 млн. гривень тощо.
«Завдяки цілеспрямованій, клопіткій роботі за два з половиною роки ми наростили надходження до 51%. Таким чином доходи місцевих бюджетів збільшилися на 634 млн.грн», – сказав Сергій Тулуб.
У планах на майбутнє, за словами голови ОДА, багато масштабних проектів, зокрема спорудження автобану, який пройде з Києва на Канів і Черкаси, ремонт мостового переходу через Дніпро, відновлення діяльності промислових підприємств, створення нових робочих місць в Черкасах, інших містах і селах області.
«Крім того, значну роботу нам належить здійснити зі створення туристично-екскурсійної інфраструктури та перетворення Черкащини у провідний туристичний центр України», – наголосив голова ОДА.
26.10.2012 12:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter