Черкаський водоканал заявляє, що готовий до зими

Черкаський водоканал заявляє, що готовий до зими Водоканал завершив підготовку до роботи в зимовий період. За словами директора КП "Черкасиводоканал" Сергія Овчаренка, обсяг запланованих робіт виконано стовідсотково.
За інформацією прес-служби КП "Черкасиводоканал", особливу увагу приділено ремонту та заміні мереж водопостачання та водовідведення. Також проведено комплексну підготовку п'яти водопровідних та 16-ти каналізаційних насосних станцій. Значну увагу водоканалівці приділили й очисним спорудам, свердловинам та водозабору, що в Сокирному.
- Ми постійно проводимо обстеження мереж, насосних станцій та виконуємо капітальний ремонт обладнання, - говорить директор Черкаського водоканалу Сергій Овчаренко. - На водопровідних мережах виконуємо заміну запірної арматури, що дозволить у майбутньому зменшити зони локалізації аварійних ситуацій чи поривів за рахунок оптимального відключення пошкоджених ділянок мереж, а також значно зменшити втрати питної води з мереж під час проведення на них планово-попереджувальних чи аварійно-ремонтних робіт.
25.10.2012 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter