У Черкасах правоохоронці повернули до інтернату трьох юних втікачів

У Черкасах правоохоронці повернули до інтернату трьох юних втікачівДо чергової частини Соснівського райвідділу міліції звернулася дирекція однієї із шкіл-інтернатів міста Черкаси та повідомила, що в навчальний заклад не повернулося троє їхніх вихованців: двоє 14-річних хлопців та їхній 15-річий товариш. Викладачі інтернату були не на жарт стурбовані, адже з підлітками могла трапитися біда. Оперативний черговий, отримавши необхідну інформацію, зокрема і прикмети зниклих хлопців, розіслав орієнтування про розшук підлітків у всі підрозділи міліції міста.

Тим часом, троє співробітників батальйону патрульної служби міліції несли службу в одному із районів міста Черкаси. Прямуючи за своїм маршрутом, правоохоронці зустріли трьох підлітків, які дивно себе поводили: хлопці, побачивши міліціонерів, пришвидшили ходу і намагалися якнайшвидше пройти повз них.
Стражі закону вирішили з'ясувати причини такої поведінки у самих підлітків. На запитання працівників міліції підлітки відповідали невпевнено і неохоче, пояснювали, що їдуть з Чорнобаївського району до своєї тітки. За словами хлопців, жінка залишила їх чекати на одній з автобусних зупинок і пішла у справах, але не повернулася, тож вони подумали, що вона їх залишила і їм тепер потрібно самотужки добиратися до села. Така історія була напрочуд дивною і не викликала довіри. Під час розмови з хлопцями, працівники патрульної служби по рації отримали орієнтування про розшук трьох зниклих вихованців школи-інтернату, які за зовнішніми прикметами були схожі на тих, яких вони щойно зупинили.

Юних мандрівників швидко повернули до школи-інтернату, де на них чекали схвильовані вихователі. При подальшому спілкуванні з правоохоронцями хлопці розповіли, що їм набридли стіни закладу, і вони захотіли спробувати пожити дорослим життям, але про те, що це все могло мати погані наслідки, хлопчаки навіть не задумувались…

Працівники школи-інтернату були дуже вдячні правоохоронцям за те, що ті так швидко знайшли зниклих дітей, які могли потрапити в будь-яку неприємну ситуацію, наразитися на небезпеку чи навіть просто захворіти. Директор школи-інтернату Валентина Лищенко надіслала командиру БПС УМВС України в Черкаській області підполковнику міліції Ігорю Новікову листа, в якому висловила щиру вдячність його підлеглим: старшому лейтенанту міліції Сергію Яремчуку, молодшому лейтенанту міліції Юрію Петренку та сержанту міліції Івану Дмітрієву за відповідальне ставлення до своїх службових обов’язків, турботу про дітей та небайдужість до долі вихованців спеціальної школи-інтернату.

Про ці події повідомили в УМВС України в Черкаській області.
25.10.2012 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter