Черкаська мерія готова платити за корисні ідеї

Черкаська мерія готова платити за корисні ідеїЯкщо у вас є ідея, як покращити чи спростити надання муніципальних послуг – ви можете отримати грошову винагороду. Заявки щодо реалізації корисних ідей приймає виконавчий комітет Черкаської міської ради.
– Головною вимогою до ідей є досягнення найнижчого рівня фінансових, трудових і матеріальних витрат, ніж той, що мав місце до впровадження пропозиції, – говорить директор департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради Ірина Удод. – Або ж навпаки, якщо пропозиція забезпечує збільшення доходів, надходжень до бюджетів підприємств, установ понад рівень росту, який має місце у зв’язку з іншими, не пов’язаними з внесеною пропозицією факторами.
Фінансове стимулювання творчої активності буде забезпечуватись у розмірі до 20 % від ефекту, отриманого від реалізації проекту протягом першого року впровадження, повідомляють у Черкаській міській раді.
Кожну ідею розглядатиме комісія, пропозиції якої будуть надані на розгляд виконавчого комітету Черкаської міської ради щодо зарахування до Реєстру нових ідей – банку даних пропозицій, які доцільно реалізувати.
Вимоги до пропозицій:
– пропозиція має розкривати зміст ініціативи, її мету, сферу реалізації, розкривати історію вирішення проблеми, її поточний стан, порівняння з кращими практиками, термін реалізації,
– має містити орієнтовні показники ефективності реалізації ідеї, орієнтовні обсяги ресурсів для реалізації ідеї (за необхідності).
Детально ознайомитись з рішенням виконавчого комітету Черкаської міської ради від 23.08.2012 №1241 «Про порядок розгляду, аналізу та реалізації пропозицій для впровадження новацій у сфері муніципальних послуг» на сайті Черкаської міської ради www.rada.cherkasy.ua (рубрика «Міська влада»/Нормативні акти/ Рішення виконавчого комітету).
25.10.2012 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter