Остання передвиборна "валентинка" від Жуковської: на площі перед "Дружбою..." - безкоштовний Wi-Fi

Остання передвиборна "валентинка" від Жуковської: на площі перед "Дружбою..." - безкоштовний Wi-Fi 20 жовтня в Черкасах на площі перед Палацом культури «Дружба народів» відкрили першу в місті безкоштовну зону доступу доступу до Інтернету за технологією Wi-Fi. Як повідомляють представники фірми-провайдера, одночасно користуватися Інтернетом на площі зможе близько 120-130 людей, доступ відкритий цілодобово. Про цю подію повідомили в Черкаській міській раді.

Як зазначила президент ПАТ «Азот» Валентина Жуковська, ідея організувати біля «Дружби народів» безкоштовний доступ до інтернету виникла після завершення реконструкції палацу та прилеглої площі – коли побачили, якою популярністю користується оновлена площа серед молоді та студентів.
- Наша мета - зробити площу перед палацом культури «Дружба народів» культурним осередком для Черкас і в рамках цієї мети ми зробили Wi-Fi-зону. Інформаційні технології – велика частина нашого життя, і ця ініціатива сподобається всім, хто не уявляє свого життя без інтернету, - зазначила Валентина Жуковська.
23.10.2012 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
15:51 23.10.2012 Mykola:
Жуковська, як і її бос Фірташ, переконана: купити можна всіх, тільки ціна різна. Її виборча кампанія - безкінечний ланцюг підкупу та приниження людей, яких вона вважає папуасами. Голосувати за фарфорову ляльку можуть лише перелякані люди.