Верховний Суд віддав приміщення "Гранду на Митниці" ПАТ "Укрсоцбанк"

Як інформує infomist.ck.ua, суд виселив товариство "Стройсфера" із будівлі за вул. Гагаріна, 55/1 ("Гранд на Митниці"), де воно здійснювало свою торгівельну діяльність. Приміщення належить ПАТ «Укрсоцбанк».
Верховний Суд віддав приміщення "Гранду на Митниці" ПАТ "Укрсоцбанк"

Відповідна постанова Верховного суду датована 2 лютого цього року. У постанові зазначається, що на зміну “Бізнес гранд” право власності на майно по вул. Гагаріна, 55/1 набуло ПАТ "Укрсоцбанк".

Товариство «Стройсфера» орендувало це приміщення за договором із його попереднім власником з 2008 року. При цьому орендар продовжував сплачувати кошти попередньому власнику, тобто “Бізнес гранд” . У зв’язку з цим банк заявив про відмову від договору оренди з вимогою сплатити заборгованість по оплаті. У жовтні минулого року Київський апеляційний господарський суд виселив ТОВ "Стройсфера" з будівлі по вул. Гагаріна, 55/1. "Стройсфера" звернулася до Вищого господарського суду. Проте 4 грудня він залишив скаргу товариства без задоволення. Після цього товариство звернулося із заявою про перегляд постанови до Верховного суду.

Колегія суддів розцінила заяву як необґрунтовану, справу не було допущено до провадження суду. Отже, фактично "Стройсфера" виселена з приміщення, яке нині належить ПАТ «Укрсоцбанк». Попередній власник будівлі – ПП «Бізнес гранд» зараз перебуває в стані припинення. Ним володіє бізнесмен Андрій Бородай. Згідно з інформацією із ДР прав на нерухоме майно, "Укрсоцбанк" є власником приміщення з квітня 2013 року.

Зазначимо, що ТОВ "Стройсфера" займається торгівлею різними товарами: від продуктів харчування до меблів і електроніки. У числі засновників товариства, що має капітал в 9 мільйонів гривень, значиться «Фонтан Сіті», пов’язане з родиною Андрія Бородая. Нагадаємо, сьогодні зранку поліція повідомляє про нібито "рейдерське захоплення" черкаського магазину “ГрандМаркету”. До магазину прийшов чоловік, який представився новим власником приміщення. Водночас, чи є на місці представники «Укрсоцбанку» правоохоронці не уточняють


21.02.2018 08:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter