В автомобілях Одарича, Зарічної, Більди і Кудрявцева встановли Великого Брата, який стежить за вкраденими люками та новими сміттєзвалищами

В автомобілях Одарича, Зарічної, Більди і Кудрявцева встановли Великого Брата, який стежить за вкраденими люками та новими сміттєзвалищами Як інформують у Черкаському МВК, автомобільна система GPS-навігації зі спеціальними пультами вже встановлена на чотирьох автомобілях керівництва черкаської мерії. За допомогою цієї системи сповіщатиметься «Оперативна служба - 1505» про викрадені люки і решітки зливової каналізації, сухостійні, аварійні дерева, відсутність світла на вулицях міста та появу стихійних сміттєзвалищ. Усе відбуватиметься в режимі он-лайн. Спершу інформація надходитиме завдяки спеціальній програмі до оперативної служби, а вже потім передаватиметься відповідним організаціям для виконання.
Нині такими GPS-навігаторами обладнані автомобілі міського голови Сергія Одарича, його заступника Людмили Зарічної, керуючого справами Миколи Кудрявцева та депутата міської ради Андрія Більди.
— Раніше побачиш відсутній люк чи несанкціоноване сміттєзвалище, телефонуєш в 15-05, намагаєшся пояснити, де це знаходиться, витрачаєш час на описання місцевості тощо. Зараз же – натиснув кнопку, і на екрані в працівника оперативної служби висвітлюється місце, де відсутній люк, не горить освітлення чи лежить купа сміття. Усе фіксується і передається виконавцям, — розповів Сергій Одарич.
Він зазначив, що такі системи будуть встановлені на десяти автомобілях.
Загалом за два тижні (відтоді, як на двох автомобілях – Сергія Одарича та Андрія Більди – були встановлені GPS-навігатори) до оперативної служби надійшло 147 заявок. Зокрема відсутність вуличного освітлення – 135, несанкціоноване сміття – 10, відсутність люків – 1, аварійні дерева – 1. Міський голова 38 разів передавав дані про відсутність освітлення, 4 – появу сміттєзвалищ. Андрій Більда 97 разів сповіщав оперативну службу про непрацюючі світильники, 6 – про сміття, 1 – викрадений люк та наявність аварійних дерев.
22.10.2012 13:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter