"Зализування" Тулуба триває: "завдяки особистому втручанню голови ОДА" у село Жаботин прийшов "блакитний вогник"

"Зализування" Тулуба триває: "завдяки особистому втручанню голови ОДА" у село Жаботин прийшов "блакитний вогник"  До села Жаботин Кам’янського району підведено газопровід, повідомляють у Черкаській ОДА. У черкаському білому домі наголошують, що ця подія стала реальністю «завдяки особистому втручанню голови облдержадміністрації, Героя України Сергія Тулуба».
Як розповів сільський голова Жаботина Тарас Плужник, с.Флярківку, яке входить до складу сільської ради, вдалося газифікувати ще 8 років тому, а 17 км другої черги газопроводу до с.Жаботин будували понад 8 років. Власне, справа зрушила з місця лише після особистого втручання голови облдержадміністрації Сергія Тулуба.
Голова сільської ради Тарас Плужник від імені всіх жаботинців подякував голові облдержадміністрації Сергію Тулубу за сприяння в будівництві газопроводу.
До його слів приєднався і 65-річний ветеран освітньої галузі, колишній директор, а нині вчитель місцевої школи та учасник бойових дій (у відомих подіях 1968 року в Чехословаччині) Василь Шульга. Він зізнався, що, як голова кооперативу «Маяк», разом із його найактивнішими учасниками, побували на особистому прийомі голови облдержадміністрації Сергія Тулуба, звертаючись до нього із проханням посприяти газифікації свого населеного пункту. І Сергій Борисович тоді пообіцяв їм, що природний газ обов’язково надійде до їхнього села.
На урочисту подію відкриття газопроводу в Жаботині прибули перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Рябцев, голова обласної ради Валерій Черняк, керівники Кам’янського району. Виступаючи на урочистому мітингу, перший заступник голови ОДА Сергій Рябцев зазначив:
– У рамках обласної програми «Будуємо нову Черкащину» та «Село Черкащини-2020», у багатьох селах Черкащини вже реалізовано низку заходів, спрямованих на покращення умов життя та благополуччя громадян. Одним із таких сіл є Жаботин. Нині тут вже відремонтовано ФАП, забезпечено підвіз учнів та вчителів, завдяки діючій програмі «Шкільний автобус». А сьогодні до села підведено й природний газ. До речі, село Жаботин стало вже 47 населеним пунктом, котрі газифіковано за ці 2,5 роки.
Освятив газопровід настоятель Свято-Успенського храму села Жаботин протоієрей Дмитро.

Від Провінції: На колхозном ржаном поле воробей дерет грача. Это – личная заслуга Леонида Ильича…
22.10.2012 10:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter