НОВИНА ВІД ЧИТАЧА: Зубик у "Чорнобаях": адмінресурс, ТІК та безкоштовне пиво для підлітків

НОВИНА ВІД ЧИТАЧА: Зубик у "Чорнобаях": адмінресурс, ТІК та безкоштовне пиво для підлітківБезкоштовне кисле пиво, підлітки напідпитку та задоволені місцеві чиновники – в Чорнобаях 17 жовтня відбувся концерт гурту ТІК за сприяння кандидата в народні депутати по 195 виборчому окрузі Володимира Зубика.
Зранку вищі ешелони провладної еліти Чорнобаївської районної державної адміністрації вирішують здійснити план заходів по примусовому залученню мешканців району до надзвичайної події, яку влаштовує їх новий кумир. Поставлена задача всім керівникам бюджетних установ і організацій про 100-відсоткову явку всіх працівників, навіть пан Боровик О., який зараз очолює районну раду, а в минулому - газове господарство, дав доручення своєму наступнику про сувору обов’язковість присутності всіх працівників, а прізвища непокірних записати до грубих порушників.
Це не адміністративний ресурс?
Поставлену задачу кожен керівник вирішував по-своєму: хто довів до відома своїх підлеглих, а хто й промовчав. Найбільше вразив начальник Пенсійного фонду, а в минулому голова Помаранчевої Чорнобаївської районної державної адміністрації пан Ляпкало А., який, мабуть, забув, хто проложив йому стежку до омріяних керівних посад. Поставлену задачу виконав, та й сам особисто прийшов проконтролювати присутність своїх підлеглих.
Задоволені пани Душейко П. та Злидар Г. з нетерпінням чекали свого кандидата. Безкоштовні продукти харчування готові до споживання.
Дійство трохи затрималось, але ж все таки почалося з заспівів черкаських молодих талантів, що не дуже сподобалося жителям Чорнобаївського району, які не чекали такого початку. Агітаційні плакати нічого не говорили про виступи «Гуд Фелесів» та інших, а чітко визначали концерт гурту ТІК.
Поки великі пани підписували в приміщенні районного будинку культури пакт "Зубик-Душейко-Злидар", а «Гуд Фелес» співав пісні про черешні та жувачки, завзяті підлітки загальноосвітніх шкіл споживали безкоштовне пиво, яке їм з задоволенням розливали, навіть не дивлячись на їх зовсім юні обличчя. Про те, що смак пива був специфічний з кислинкою, діти навіть і не думали, воно ж від їхнього кандидата Зубика, за якого вони неодмінно проголосують - як виростуть.
Цікавий і той факт, а куди дивилась міліція, працівники відділу освіти?
Мабуть, за такі вчинки законодавством передбачена якась відповідальність, чи той вечір був поза законом? Постає питання про доцільність такої міліції……..
Все те міг бачити і сам пан Зубик, який зі сцени разом з паном Душейком пообіцяли, що добрі справи, розпочаті зараз, будуть продовжені. Тільки коли звертався до народу, пан Зубик забув руки з карманів витягти... А може там були дулі для народу?
Ну, звичайно, пізніше був ТІК, який завів публіку, співав про оленів і оленів, про те як люди п’ють та п’ють, а потім хворіють на алкоголізм та дуже цікавий ремікс про те, що буде щастя, поки Вітька при власті.
Все це дійство спостерігав один із працівників районного будинку культури, бігав по безплатне пиво та зливав його у пляшки, на майбутнє, на гірші часи та й випив трохи. По завершенню концерту пішов до сцени до добрих людей попросити трішки грошей від Зубика. Ну вони йому й вказали шлях до грошей, тільки дуже короткий. На що розгніваний дядько вимкнув світло та відключив сцену від електроенергії. Нема грошей нема й світла. Смішно і грішно.
Читач Skin_
19.10.2012 13:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter