У Черкасах відкрився фестиваль театрів ляльок "Мереживо казкове"

У Черкасах відкрився фестиваль театрів ляльок "Мереживо казкове"За інформацією прес-служби Черкаської облради, 15 жовтня в Черкаському академічному театрі ляльок розпочався ІІ фестиваль театрів ляльок «Мереживо казкове». Отож, тиждень напруженої творчої роботи чекає на десять професійних колективів, що прибули до Черкас з різних куточків України.
Як повідомила директор лялькового театру Любов Величко, для участі у фестивалі до нас приїхали театри з Донецька, Дніпропетровська, Запоріжжя, Львова, Івано-Франківська, Рівного, Хмельницького та Кіровограду. Їх вистави з 15 до 19 жовтня зможуть переглянути сотні маленьких черкащан.
Честь відкрити фестиваль цього разу випала заступнику голови обласної ради Василю Касяну. Звертаючись до митців, Василь Петрович запевнив їх у всебічній підтримці владою яскравих творчих починань, поділився своїм баченням перспективи розвитку фестивалю «Мереживо казкове» на наступні роки, а також побажав усім його учасникам не лише успішної роботи, а й незабутніх вражень від перебування на Черкащині.
17.10.2012 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter