У Черкаському районі знешкодили 2 артилерійські снаряди

У Черкаському районі  знешкодили 2 артилерійські снаряди15 жовтня у лісовому масиві неподалік села Геронимівка Черкаського району під час збирання грибів місцеві жителі виявили артилерійський снаряд часів Великої Вітчизняної війни. Прибувши за викликом, сапери МНС встановили його калібр - 105 мм.
Цього ж дня із села Степанки Черкаського району надійшло аналогічне повідомлення. Відпочиваючи у лісі, люди натрапили на снаряд, діаметром 122 мм.
Усі вибухонебезпечні знахідки були вилучені піротехнічною групою МНС та знищені на спеціальному полігоні.
Всього з початку року в Черкаській області вже виявлено та знищено 2030 одиниць боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни, серед яких мінометних мін – 108 шт., артилерійських снарядів – 589 шт., гранат – 48 шт., запалів до гранат – 7 шт., авіаційних бомб – 11 шт., патронів – 1266 шт.

Територіальне Управління МНС області нагадує черкащанам: у випадку знаходження вибухонебезпечних предметів або незнайомих предметів необхідно позначити місце знаходження предмета (огородити його, встановити добре видимий орієнтир, вивісити прапорці червоного кольору). Ні в якому разі не можна брати вибухонебезпечний предмет в руки, переносити його з місця на місце, кидати або класти у вогонь. Про небезпечну знахідку необхідно негайно повідомити за номером «101», наголошують в територіальному Управлінні МНС області .
17.10.2012 09:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter