Якщо влада підніме вартість проїзду в черкаських тролейбусах, MapaMagic буде ефективно моніторити рух транспорту, - Євпак

Якщо влада підніме вартість проїзду в черкаських тролейбусах, MapaMagic буде ефективно моніторити рух транспорту, - Євпак Розробники програми трекінгу міського транспорту MapaMagic почали співпрацювати з офіційним імпортером GPS обладнання торгової марки eQuGPS. Саме трекери такої марки розробник програми Віктор Євпак замовляв раніше з-за кордону.

Обладнання імпортерів є сертифікованим в Україні. Тож нині зник іще один «камінь спотикання» між розробниками MapaMagic, а також міською владою.

– Свого часу у КП «Черкасиелектротранс» створювали проблему з того, що наші трекери не сертифіковані. Мовляв, такі вони не дозволяють ставити на свої тролейбуси. Зараз це питання вирішене. Сподіваюсь, процес покриття транспорту трекерами пришвидшиться, – говорить розробник MapaMagic Віктор Євпак.
Крім того, він висловив сподівання, що надалі трекери працюватимуть не лише в електротранспорті, а й у маршрутках. На це, додає розробник, нині потрібна лише воля перевізників і міської влади.

– Якщо влада все таки піде на підвищення тарифу у громадському транспорті (а зараз це питання активно розглядають), то, як компроміс, може вимагати моніторингу руху транспорту. І наша програма якраз здатна це забезпечити без додаткових витрат, – додає Віктор Євпак.
20.12.2017 16:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter