17 жовтня суд винесе рішення у “нашатирній справі” тещі Колесніченка

17 жовтня суд винесе рішення у “нашатирній справі” тещі Колесніченка17 жовтня Апеляційний суд Черкаської області має винести рішення у справі Валентини Македон, тещі народного депутата Вадима Колесніченка. Завідувачку дитсадком підозрюють у тому, що вона зумисне влила нашатирний спирт у рот своїй підлеглій, Галині Хрущ.
“Хорошого немає чого чекати, і повірте, і оце сказали, перенесли оце суд на 17 число, я до нього не доживу, бо вона мене за ці дні просто кончить на роботі”, – заявила під час останнього судового засідання Галина Хрущ у коментарі журналістам “Знаку оклику”.

Інцидент між вихователькою та завідувачем дитсадка стався восени 2007 року. Внаслідок цього потерпіла отримала опіки другого ступеня та потрапила в реанімацію. Судові засідання у цій справі неодноразово переносилися через хворобу судді.

“За цей час, з сьомого червня, всі судді встигли кожен із них перехворіти, кожен із суддів встиг сходити у відпустку. Тобто процес навмисне затягувався... Якби пан Вадим Колесніченко не був депутатом ВР, то все було б по закону”, – вважає адвокат Галини Хрущ Іван Морщавка.

Під час попереднього засідання Морщавку вивели із зали суду – нібито через некоректну поведінку.

Сторона Македон відмовляється від коментарів. Пані Валентина і словом не відповіла на питання ТВі. Її адвокат, Олексій Білан, закинув журналістам те, що вони його переслідують навіть у туалеті. “Це не мої обов`язки давати вам коментарі!” – відрубав Білан.

Попередня судова тяганина завершилась не на користь Валентини Македон. У 2008 році Жашківський районний суд визнав її винною за статтею 128 Кримінального кодексу - необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження. Після того як Апеляційний суд Черкаської області скерував справу на повторний розгляд, райсуд Жашкова знову визнав підсудну винною та збільшив розмір матеріальної компенсації. На новий судовий розгляд в Апеляційний суд справу подали у 2010 році. Валентина Македон змогла поновитися на роботі у дитячому садку і відсудила в держави 50 тисяч гривень за трирічний прогул.

Показово, що в новому раунді судової боротьби сторона державного обвинувачення теж не наполягає на покаранні для тещі Колесніченка. “Македон намагалася надати першу медичну допомогу потерпілій, а не спричинити будь-яку шкоджу потерпілій... Мав місце нещасний випадок, за який кримінальна відповідальність не передбачена”, – заявила представниця прокуратури під час судового процесу. Про це розповідаєТВі.
16.10.2012 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter