Представники з понад 10 міст приїхали в Черкаси для вивчення успішних проектів міста

За повідомленням міськради Черкас, в обласний центр завітали представники з-понад десяти українських міст, аби дізнатися особливості втілення успішних проектів. Упродовж двох днів, 13 та 14 грудня, в обласному центрі триватиме навчальний візит в рамках всеукраїнської програми «Маршрути успіху». Йтиметься, насамперед, про інвестиційну політику, як запоруку сталого економічного розвитку громади.
Представники з понад 10 міст приїхали в Черкаси для вивчення успішних проектів міста

Навчальний захід відкрив міський голова Анатолій Бондаренко. Він зауважив, що одним із пріоритетних завдань, які ставить перед собою влада, – створення комфорту в Черкасах, щоб кожен житель тут мав зручні умови для проживання, роботу, соціальний захист і відчував безпеку.

«Щоб перетворити місто на сучасне й перспективне, потрібен, звичайно, динамічний розвиток в економіці, – сказав Анатолій Васильович. – Тож ми працюємо над тим, аби формувати сприятливе бізнес-середовище, розробляти стратегічні програми розвитку та інвестиційні пропозиції. Віднаходимо можливість співпрацювати з підприємцями, надавати їм необхідну підтримку, шукати шляхи ефективного використання власних ресурсів».

Учасники «Маршруту успіху» ознайомляться із результатами роботи нашого міста в напрямку енергоощадності, вивчать досвід співпраці влади з бізнесом для втілення спільних соціальних проектів на прикладі підприємства «Фабрика агрохімікатів», а ще – побувають на комунальному підприємстві «Черкаський міський зоологічний парк» та в 9-ій гімназії.

У цій зустрічі беруть участь посадові особи органів місцевого самоврядування із Вінниці, Дніпра, Житомира, Кропивницького (раніше – Кіровоград), Тернополя, Володимир-Волинського, Гребінки Полтавської області, Ромни Сумської області, Чугуєва та Первомайського Харківської області, Нової Каховки Херсонської області, з м. Ніжин Чернігівської області, а ще – зі Шполи, Ватутіного, Золотоноші та з Білозір’я.

Проведення такого заходу в Черкасах організувала Асоціація міст України, регіональне відділення якої очолює Анатолій Бондаренко
13.12.2017 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter