Черкащанин Ярослав Карахім переміг на турнірі дизайнерів світла LVSdesign 2017 (Junior)

Надзвичайно яскравим був фінал Турніру LVSdesign 2017 (Junior), що відбувся 7 грудня у Києві. Це було змагання серед дизайнерів світла, які роблять перші кроки у цій сфері. Проект, що відбувався вже втретє. Йдеться не про розважальний, а саме фаховий формат.
Черкащанин Ярослав Карахім переміг на турнірі дизайнерів світла LVSdesign 2017 (Junior)

Традиційно Турнір приймає учасників з усієї України. На попередні змагання приїздила молодь з Одеси та Львова, а цього року у фіналі спробували свої сили, окрім киян, дизайнери-початківці з Черкас та Чернігова. Участь у змаганнях безкоштовна і все обладнання для написання конкурсних робіт надає однойменна студія LVSdesign, спеціально оснащена найкращим устаткуванням для розкриття творчих ресурсів талановитих митців.

Отже, пройшовши декілька етапів відбору з 20 бажаючих, у фіналі опинилися 7 найкращих. Демонстрацію ними своїх робіт та оцінювання фахового журі могли бачити всі охочі за допомогою онлайн-трансляції, цікавим елементом якої було те, що для членів журі учасники представлялися лише за номерами. Натомість аудиторію, яка спостерігала за перебігом змагань он-лайн, з молодими митцями познайомили. Таким чином не лише досягалася чесність у процесі оцінювання, а й утримувалася увага глядачів. Пряму трансляцію забезпечила команда інтернет-каналу betv. Допомагали тримати інтригу та пожвавлювали ефір також тріо ведучих: телевізійний ведучий Віктор Коломієць, звукорежисер Олексій Яременко і художник Іван Семесюк.
Черкащанин Ярослав Карахім переміг на турнірі дизайнерів світла LVSdesign 2017 (Junior)

Коли були підбиті результати голосування журі, виявилося, що у фарватері світових тенденцій світлового дизайну рухається не лише столиця, а також і місто Черкаси. Адже переможець Турніру – черкащанин Ярослав Карахім, як і володар Призу глядацьких симпатій Сергій Кравченко. ІІ місце – Дмитро Годиненко (Київ), бронзовий призер – Ренат Ніязов (Київ).
12.12.2017 12:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter