Суд звільнив від покарання винуватицю смертельного ДТП Валентину Артюх через амністію

У Придніпровському районному суді Черкас 7 грудня розпочалося судове слухання над 74-річною Валентиною Артюх, яка 12 липня спричинила смертельну ДТП в центрі Черкас, передає кореспондент vikka.ua.

Підозрювана Валентина Артюх – інвалід другої групи загальних захворювань, раніше не судима, заявила, що не пам'ятає про події того дня, показання давати не забажала, але вину свою визнала.
Суд звільнив від покарання винуватицю смертельного ДТП Валентину Артюх через амністію

"Глибоко каюся, прошу вибачення у потерпілої сторони. Я не знаю і не пам'ятаю, як це сталося", – сказала суду обвинувачена.

У зв’язку із зізнанням Валентини Артюх сторона обвинувачення запропонувала заслухати справу в скороченому варіанті, не допитуючи свідків, та не досліджувати додатково місце скоєння злочину.

Потерпіла, донька загиблої Ніни Благовіщенської погодилася на скорочені умови слухання.

Вранці 8 грудня Придніпровський районний суд Черкас виніс вирок. Суд врахував вже достатньо поважний вік підозрюваної та те, що вона раніше не судима, зізналася у скоєному злочині, щиро розкаялася і співпрацювала зі слідством.

Суд визнав Валентину Артюх винною і засудив до 3 років позбавлення волі. 2 з них з випробувальним терміном, але у зв’язку із Законом України "Про амністію" звільнив від основного покарання та залишив заборону керувати транспортними засобами із терміном на 3 роки.
08.12.2017 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter