У Черкасах розпочався опалювальний сезон, але в будь-яку мить котельні можуть опломбувати

У Черкасах розпочався опалювальний сезон, але в будь-яку мить котельні можуть опломбувати Як інформують у Черкаському МВК, в Черкасах розпочався опалювальний сезон. Процедура підключень і наповнення внутрішньобудинкових мереж триватиме 2-3 дні. За словами Сергія Одарича, минулого тижня опалення подали у лікувальні заклади міста і дитячі садочки.
— Сьогодні жителі 21 будинку у місті без гарячої води через проведення робіт із ремонту мереж. Сподіваюсь, що до кінця дня усі роботи будуть виконані і в будинки подадуть не лише гарячу воду, але й тепло, — говорить Сергій Одарич.
На переконання міського голови, найбільш загрозлива ситуація склалася із розрахунками за газ. Тепловики купують газ за ціною, яка є вищою, ніж в тарифі, що затверджує держава. Таким чином накопичуються борги, котрі називаються «різниця в тарифі». Нині така різниця перевищує понад 30 млн. грн. Причому НАК «Нафтогаз» не хоче чути про те, що це борги держави. У будь-який момент котельні можуть бути опломбовані.
Така ситуація склалася не лише в Черкасах, але й по всій Україні. Тому мери міст звернулися до Кабінету Міністрів України з проханням вирішити питання і сплатити різницю в тарифі.
15.10.2012 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter