Бондаренко доручив провести інвентаризацію всієї снігоприбиральної техніки в Черкасах

Бондаренко доручив провести інвентаризацію всієї снігоприбиральної техніки в Черкасах Готовність міста до зимового утримання доріг обговорили учасники робочої наради під головуванням першого заступника міського голови Станіслава Овчаренка. Про це інформують у міськраді Черкас.

За його словами, міський голова Анатолій Бондаренко тримає на особистому контролі це питання. Зокрема, доручив провести інвентаризацію усієї наявної спеціалізованої техніки, яку можна буде залучати для прибирання міста під час снігопадів. А також перевірити її стан, привівши у повну готовність.

Станіслав Овчаренко проінформував присутніх, що у грудні цього року зимовим утриманням доріг опікуватиметься КП «ЧЕЛУАШ». А от хто – з 2018 року – стане відомо за результатами оголошеного нині тендеру.

Як повідомив на нараді директор КП «ЧЕЛУАШ» Олексій Мельник, їх підприємство забезпечене необхідною технікою. Зокрема, мають дев’ять тракторів, два з яких – для прибирання тротуарів, чотири комбінованих дорожніх машини «відвал-щітка», два екскаватори для розчистки спусків. Також є можливість залучати орендовану техніку.

На сьогодні підприємство закупило 47 тонни солі та забезпечено належним обсягом піску для обробки дорожнього полотна та тротуарів.

За його словами, підприємству в повному обсязі виділили кошти з міського бюджету на умовах фінансової підтримки, аби здійснювати роботи із зимового утримання доріг до кінця року.

Тоді як начальник управління вуличної інфраструктури департаменту житлово-комунального забезпечення Сергій Отрешко розповів, що є чітко відпрацьовані алгоритми дій у випадку суттєвого погіршення погодних умов, зокрема, злив чи тривалих снігопадів із залученням спецтехніки та аварійних бригад. І міська влада контролює виконання усіх цих дій.

– Є визначені маршрути, на які першочергово виходить працювати спецтехніка, аби уберегти місто від погоднього колапсу. Зокрема, прочищає зливові решітки від скупчення листя та сміття, яке зносять дощові потоки, прибирає сніг. Якщо не вистачає існуючої техніки в міста, залучається орендована і інших підприємств. Прибудинкові території прибираються силами Служб утримання будинків, – розповів Сергій Володимирович.

Директор КП «Соснівська служба утримання будинків» Роман Моторний повідомив, що у них в наявності – 11 одиниць техніки, яка буде задіяна у розчистці снігу у дворах. А також вони заготовили 350 тонн соляно-піщаної суміші.

Тоді як директор КП «Придніпровська служба утримання будинків» Марія Бінусова зазначила, що вони мають чотири одиниці техніки для прибирання снігу і 120 тонн соляно-піщаної суміші для обробки прибудинкових територій.
28.11.2017 17:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter