Укрпошта: На Черкащині 17 відділень зв'язку подовжили графік роботи

Укрпошта: На Черкащині 17 відділень зв'язку подовжили графік роботи Як інформує прес-служба Укрпошти, для зручності відвідувачів 17 відділень зв’язку на Черкащині подовжили свій графік роботи.

Відтепер такі відділення працюють за гнучким графіком, до 20.00. У цих відділеннях з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 09:00 та після 18:00 до завершення робочого дня функціонуватимуть мінімум 2 операційних вікна, звернувшись у які, клієнт зможе скористатися всім спектром послуг.

«Укрпошта стає зручнішою. Саме для зручності Клієнтів у кожній дирекції подовжуються графіки роботи міських відділень поштового звязку. Такі зміни впроваджуються для того, щоб клієнти, графік зайнятості яких збігається з графіком роботи поштових відділень, більше не відчували незручностей. Відтепер відправити посилку, сплатити комунальні платежі чи отримати будь-яку іншу послугу у таких відділеннях можна і після 18-ї години, і під час обідньої перерви. Сподіваємось, цей крок зробить наші відділення більш доступними для Клієнтів», - зазначила директор з розвитку мережі Валентина Дудко.

«Зауважу, що перехід на подовжені часи роботи відділень в жодному разі не позбавить працівників обідньої перерви. Навпаки, завдяки впровадженню плинних графіків роботи, кожен працівник матиме повноцінну обідню перерву», - підкреслила вона.

Решта відділень Укрпошти працюють за стандартним графіком. 58 відділень поштового зв’язку в регіоні працюють без обідньої перерви.

До речі, у Черкасах на вул. Смирнова 6 відкрилося нове повноформатне відділення .
23.11.2017 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter