Соснівський райсуд відмовив у задоволенні адмінпозову Радуцького до Бондаренка

Соснівський райсуд Черкас розглянув адмінсправу за позовом Олександра Радуцького до Анатолія Бондаренка. Про це повідомляє кореспондент сайту “ІнфоМІСТ” із зали суду.
Соснівський райсуд відмовив у задоволенні адмінпозову Радуцького до Бондаренка

У своєму виступі секретар міськради Олександр Радуцький наголосив, що на час, коли міський голова відсутній, секретар за повноваженнями працює в межах закону України. – Може вийти так, що коли міського голови не буде, виникне ситуація, коли треба терміново скликати сесію, -каже Радуцький. Адміністративний позов був заперечений міським головою.

Представник мера Олександр Мазур повідомив, що розпорядження, щодо якого до суду подав Радуцький, є обмеженим у часі. За його словами, відпустка не є підставою для виконання повноважень міського голови секретарем. Мазур наголосив, що сесія вже була призначена міським головою і нагальних обставин для скликання ще однієї сесії не було.

Радуцький пояснив, що зібрав сесію, оскільки більше місяця не розглядалися земельні питання. Натомість Бондаренко сказав, що секретар намагається зірвати роботу, і запевнив, що готовий скликати засідання, скільки потрібно. За словами Мазура, розпорядження нині вже не є чинним: відпустка є часовими межами дії документа.

Натомість Радуцький заявив, що в розпорядженні не вказано термін його дії. Бондаренко запевнив, що на сьогодні секретар не позбавлений права збирати сесію. Після наради Соснівський райсуд відмовив у задоволенні позову Олександра Радуцького щодо визнання дій міського голови протиправними. Радуцький заявив, що рішення буде оскаржувати

Джерело: infomist.ck.ua
© infomist.ck.ua
21.11.2017 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter