ДФІ: у Старобабанівській виправній колонії незаконно використали понад 200 тис. грн.

ДФІ: у Старобабанівській виправній колонії незаконно використали понад 200 тис. грн.Ревізія фінансово-господарської діяльності Старобабанівської виправної колонії №92 за період з 1 червня 2010 по 31 березня 2012 років виявила фінансових порушень на суму понад 200 тис. грн.
Зокрема, ревізори виявили порушення, що призвели до недоотримання фінансових ресурсів на суму понад 60 тис. грн. Так, установа втратила майже 50 тис. грн. через безкоштовне надання продукції власного виробництва. Окрім того, недоотримала колонія і доходи від надання платних послуг на суму 14 тис. грн.
Значна частина порушень була допущена при встановленні посадових окладів, надбавок та доплат працівникам колонії, на оплату праці яких незаконно спрямовано 125 тис. грн.
За рахунок коштів, виділених для придбання медикаментів для пунктів охорони здоров’я та амбулаторій, колонія придбала медичні та вітамінні препарати для персоналу на суму понад 16 тис. грн. у той час, як безоплатне медичне забезпечення передбачене лише для працівників закладів охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України.
Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Уманського району, повідомила прес-служба Держфінінспекції в Черкаській області.
25.09.2012 13:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
15:32 25.09.2012 Skin_:
Як зазвичай цифри дуті. Показники понад усе - дивіз начальника ДФІ Поспєлова, краще б про працівників свїх піклувався.
Варто б посадовим особам Старобабанівської виправної колонії №92 написати заперечення до акту ревізії чи направити позовну заяву до суду. Внаслідок чого цифра фінансових порушень на суму понад 200 тис. грн. значно б зменшилась. Беріть приклад з Обласного центру зайнятості. Вам там підскажуть методи боротьби з "дутими цифрами ДФІ".
Всі ці цифрочки що надає ДФІ у Черкаській області є вигадками та забаганками інспекторів, які наче на Олімпійських іграх змагаються за призові міста в рейтингу, за які Поспєлов одних гладить, а других гадить.
Прикро, що ДФІ у своїй діяльності керується принципами комунізму, ВПЕРЕД ЗА ПОКАЗАТЕЛЯМИ!".
Тож шановні любителі таких інформацій, відносьтесь до таких цифр з посмішкою, адже все те що надає ДФІ у Черкаській області є простими "казочками від дяді Саші".