Верховний Суд став на бік Черкаського тервідділення АМКУ в його конфлікті з ВКП «Фаворит-2014»

Верховний Суд став на бік Черкаського тервідділення АМКУ в його конфлікті з ВКП «Фаворит-2014»Верховний Суд України та Вищий господарський суд України визнали законними дії Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України стосовно запитування інформації, необхідної для дослідження ринку.
Так, Верховний Суд України скасував постанову Вищого господарського суду України від 20 грудня 2011 року, яка визнала рішення черкаського відділення щодо накладення штрафу на ВКП «Фаворит-2014» за неподання інформації на вимогу органу Комітету, неправомірним та направив на новий розгляд до суду касаційної інстанції.
Верховний Суд України не погодився з висновками суду касаційної інстанції про те, що Черкаське відділення діяло поза межами повноважень.
Зокрема, як зазначено у постанові Верховного Суду України, відділення у межах наданих йому повноважень мало право витребувати у ВКП «Фаворит-2014» відповідну інформацію, необхідну для дослідження ринку надання в оренду торгових приміщень, а позивач, у свою чергу, зобов’язаний був надати таку інформацію у встановлені строки.
18 вересня 2012 року Вищий господарський суд України залишив без змін рішення першої та апеляційної інстанцій, якими визнано дії Черкаського відділення АМКУ правомірними. Прь це повідомили у прес-службі Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.
25.09.2012 11:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter